Preprava osôb Slovensko > Viedeň a EU

PG Transfery Ponuka

taxi letisko Vienna Schwechat

Letisková preprava

Letisková preprava BTS, Vienna, Budapest, Prague, Kraków. Letisková preprava PG Transfers Vám ponúka možnosť zabezpečenia letiskovej dopravy vozidlom so šoférom (k dispozícii sú viaceré typy vozidiel – sedan alebo minivan) z a alebo na letisko.

pozicovna aut preprava osob

Prenájom vozidla s vodičom

Súkromné výlety so šoférom dodávajú osobitý dojem, ktorý premení Váš deň na nezabudnuteľný zážitok. Vychutnajte si to najlepšie zo svetoznámych pamiatok v Bratislave, Viedni či Budapešti. Či už je to Vaša prvá návšteva alebo chcete zorganizovať prehliadku pre svojich obchodných partnerov, výlety so šoférom sú ideálny spôsob ako vidieť to najlepšie z Bratislavy. Radi pre Vás zorganizujeme prehliadku, na ktorú nikdy nezabudnete!

pozicovna aut svadby bratislava

Svadobný servis

Novomanželov či hostí pohodlne prepravíme na určené miesta rôznym spôsobom dopravy s nádychom luxusu a exkluzivity. Nekomplikovane, spoľahlivo a svadobne.

prenajom preprava osob kongresy

Kongresy a Eventy

PG Transfers ponúka zabezpečenie riadenia prepravy jednotlivcov, malých, stredných i veľkých skupín individuálnym a na mieru šitým spôsobom pre všetky Vaše podujatia. Firemné akcie vyžadujú starostlivé plánovanie a spoľahlivé služby v oblasti prenájmu vozidiel so šoférom. Profesionálni šoféri našej spoločnosti zabezpečia, aby ste sa Vy a Vaši hostia dostavili na Vaše podujatie štýlovo a komfortne.

preprava osob vino vinaren

Vínne cesty a Husacina

Patríte aj Vy k milovníkom dobrého vína alebo gastronómie? Ak áno radi Vám zabezpečíme dopravu na obľúbené slovenské vinné cesty. Na Malokarpatskej vinnej ceste zažijete skvelú atmosféru pivníc a vychutnate si vínko, históriu a gastronómiu.

Zavolajte nám   +421 944 457 600

pozicovna aut logo skoda
Logo Rent Car Bratslava

Kontakt

PG Transfery s.r.o.
Mlynské nivy 56
821 05 Bratislava
Slovakia

pgtransfery(a)gmail.com
+421 944 457 600

0944 457 600 Top